Wereldgebedsdag Nederland

U kunt uw viering onder vermelding van postcode, plaats, locatie, adres van de locatie, datum en tijd doorgeven voor vermelding in de tabel via het e-mailadres van de Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 Postcode  Plaats  Locatie Adres Datum  Tijdstip
1012 WN Amsterdam Oude Lutherse kerk de Singel 411, hoek Spui 3 maart 14.30 uur
1023 BH Amsterdam Nieuwendammerkerk Brede kerkepad 6 3 maart 10.30 uur
1029 EA Amsterdam Gebouw Leger des Heils 3e Oosterparkstraat 271 3 maart 14.00 uur
1055 NK Amsterdam kapel De Boom/St. Fransiscuskerk Gibraltarstraat 55 3 maart 17.30 uur
1064 CE Amsterdam De Ontmoeting Louis Couperusstraat 133 3 maart 14.00 uur
1065 BH Amsterdam zorgcentrum 'de Schutse' Comeniusstraat 20 3 maart 10.30 uur
1069 DS Amsterdam De Opgang Tussenmeer 68 3 maart 14.30 uur
1076 VX Amsterdam Willem de Zwijgerkerk Olympiaweg 14 3 maart 15.00 uur
1082 BA Amsterdam Pelgrimskerk Van Boshuizenstraat 560 3 maart 15.00 uur
1097 KD Amsterdam Koningskerk Van het Hofflaan 20 3 maart 19.30 uur
1103 TR Amsterdam De Nieuwe Stad Luthuliplein 11 3 maart 19.30 uur
1171 AE Badhoevedorp zorgcentrum 'de Meerwende' Kam. Onneslaan 131 3 maart 19.00 uur
1431 EB Aalsmeer Doopsgezinde kerk Zijdstraat 55 3 maart 19.00 uur
1551 CT Westzaan Evean Lambert Melisz Lambert Melisstraat 29 3 maart  
1616 AV Hoogkarspel PKN kerk Raadhuisplein 24 3 maart 19.00 uur
2022 DA Haarlem Adelbertuskerk Rijksstraatweg 26 3 maart 14.00 uur
2024 HT Haarlem Schoterhof Plesmanplein 10 3 maart 19.30 uur
2141 AM Vijfhuizen Sint Augustinuskerk Kromme Spieringweg 400 3 maart 19.00 uur
2271 CC Voorburg Oude Kerk Herenstraat 77 3 maart vesper
2313 GG Leiden Vredeskerk Van Vollenhovenkade 24 3 maart 20.00 uur
2381 EK Zoeterwoude-dorp Dorpskerk Dorpsstraat 17 3 maart 19.15 uur
2391 BJ Hazerswoude-dorp De Regenboog Raadhuisplein 7 3 maartr 19.30 uur
2396 EM Koudekerke aan de Rijn Rhijndael Europasingel 2 3 maart 19.00 uur
2402 EP Alphen aan de Rijn De Bron Troubadourweg 2 3 maart 15.00 uur
2405 CG Alphen aan de Rijn Adventskerk Julianastraat 69 3 maart 10.30 uur
2408 TW Alphen aan de Rijn Zuidervaart Zuiderkeerkring 2 3 maart 15.30 uur
2421 AX Nieuwkoop Remonstrantse kerk Dorpsstraat 131 3 maart 19.30 uur
2461 GA Ter Aar - Zevenhoven Gereformeerde kerk Oostkanaalkade 2 3 maart 19.30 uur
2665 BE Bleiswijk Dorpskerk Kerkstraat 4 3 maart 19.30 uur
2635 CC Den Hoorn de Rijstuin Woudseweg 26 3 maart 19.30 uur
2671 KH Naaldwijk Ontmoetingskerk Anjerlaan 47 3 maart 19.00 uur
2771 GD Boskoop Vrijzinnig Protestantse Gemeente Burgemeester Colijnstraat 24 3 maart  19.30 uur
3055 TE Rotterdam Fonteinkerk Terbregselaan 3 19 februari 10.00 uur
3069 EA Rotterdam Open Hof Hesseplaats 441 5 maart 09.30 uur
3161 TW Rhoon woonzorgcentrum 'de Klepperwei' Zwaluwenlaan 1 3 maart 15.00 uur
3171 BJ Poortugaal woonzorgcentrum 'de Hooge-Werf' 't Wiel 2 3 maart 15.00 uur
3227 AS Oudenhoorn Protestantse kerk Ring 1 3 maart 19.00 uur
3342 AJ Hendrik-Ido-Ambacht H. Nicolaaskerk Weteringsingel 48b 3 maart 19.30 uur
3402 BG IJsselstein Ontmoetingskerk Andorrastraat 2 3 maart 19.00 uur
3451 BS Vleuten woonzorgcentrum 'Parkhof' Alenveltpark 1 3 maart 19.00 uur
3526 XB Utrecht Transwijk Hof van Transwijk 16 3 maart 15.00 uur
3563 VA Utrecht Zuijlenstede Perudreef 8 3 maart 15.00 uur
3641 GP Mijdrecht 'de Rank' Prins Bernhardlaan 2 3 maart  
3755 DD Eemnes de Schoter Wakkerendijk 66a 3 maart 19.00 uur
3811 HC Amersfoort Kapel 'Onze Lieve Vrouwe van Amersfoort' Zuidsingel 40 3 maart 11.00 uur
3828 EB Hoogland De Pastorie Kerklaan 22 3 maart 16.00 uur
3842 JA Harderwijk Catharinakerk Van Maerlantlaan 1 3 maart 19.30 uur
3844 DE Harderwijk woonzorgcentrum 'Randmeer' Westeinde 14 3 maart 18.30 uur
3844 JW Harderwijk woonzorgcentrum 'Weideheem' Drift 2 3 maart 19.00 uur
3861 CK Nijkerk woonzorgcentrum 'Huize St. Josef' Huserstraat 6 3 maart 19.00 uur
3956 HA Leersum woonzorgcentrum 'de Schermerij' Torenzichtlaan 2 3 maart 19.00 uur
4214 DR Vuren Thaborkerk Mildijk 119 5 maart 10.00 uur
4356 BJ Oostkapelle Dorpskerk Waterstraat 2 5 maart 19.00 uur
4501 AE Oostburg de Stelle, zaal de Babbelaar Veerhoeklaan 7 3 maart 16.00 uur
4707 DC Roosendaal appartementencomplex 'Waterland' Citroenberg 1 3 maart 14.30 uur
4731 GN Oudenbosch kapel klooster 'Ste. Anna'  Ste. Bernaertsstraat 21 3 maart 11.15 uur
4793 EP Fijnaart Ontmoetingskerk Wilhelminastraat 64/66 5 maart 19.00 uur
4707 DC Roosendaal appartementencomplex 'Waterland' Champeterberg 3 maart  14.30 uur
4847 DK Teteringen kapel van zorghotel 'Zuiderhout' Arnold Janssenlaan 46 3 maart 19.00 uur
5582 JV Waalre Agnus Deï-kerk Julianalaan 12 3 maart 15.00 uur
5121 JC Rijen Maria Magdalenakerk Hoofdstraat 60 3 maart 19.00 uur
5531 BL Bladel protestantse kerk Van Dissellaan 1 3 maart 10.00 uur
 5671 CW Nuenen kapel 'de Akkers' Margot Begemannstraat 9 3 maart 14.30 uur
6137 XR Sittard Sittard Kerkgebouw GIM Maranatha B. Corbeystraat 39 3 maart
19.30 uur Maastricht Zusters onder de Bogen Sint Servaasklooster 14 3 maart 15.00 uur
  6271 BG  Gulpen Toeristenkerk Rosstraat 5 3 maart 15.00 uur
 6537 EP Nijmegen Ontmoetingskerk Meijhorst 7033 3 maart 10.00 uur 
6678 BJ Oosterhout (Gld) Protestantse kerk Dorpsstraat 54 3 maart 19.30 uur
 6721 BE Bennekom woonzorgcentrum 'Walraven', Beringhemzaal Baron van Wassenaerpark 3 maart 10.30 uur
 6721 GP Bennekom Maria Virgokerk Heelsumseweg 3 3 maart 19.30 uur
6824 LV Arnhem woonzorgcentrum 'Vreedenhoff' Esperantolaan2   3 maart  10.30 uur
7038 CN Zeddam Protestantse kerk Ettemastraat 3 3 maart 19.30 uur
 7442 MC Nijverdal Het Centrum Constantijnstraat 7a 3 maart 19.00 uur
7478 AA Diepenheim Johanneskerk Grotestraat 1 3 maart 19.00 uur
7514 AZ Enschede Vrije Evangelische gemeente Boddenkampstraat 2 3 maart 19.30 uur
7602 PV Almelo Armeens Apostolische Kerk Vriezenveenseweg 174 3 maart 19.30 uur
7611 MZ Ede Vrijzinnige geloofsgemeenschap Ericalaan 1 3 maart 19.30 uur
7625 TA Zenderen Karmel Zusters Carmelitessen Carmelitessenweg 1 3 maart 19.30 uur
7671 GT Vriezenveen Ontmoetingskerk Schout Doddestraat 1 3 maart 19.30 uur
7731 EL Ommen St. Brigittakerk Nering Bögelstraat 1 3 maart 19.30 uur
7772 HH Hardenberg St. Stephanuskerk de Mulderij 10 3 maart 19.30 uur
7854 PN Aalden/Zweeloo de Drieklank Kerkstraat 16 3 maart 14.00 uur
8014 XP Zwolle Kievitsbloem Patriottenlaan 3 3 maart 15.00 uur
8316 AM Marknesse PKN kerk Sluis 2 3 maart 19.00 uur
8338 LB Willemsoord PKN kerk Steenwijkerweg 159 3 maart 19.30 uur
8381 BX Vledder Dorpskerk Lesturgeonplein 4 3 maart 15.00 uur
8431 LM Oosterwolde Rooms Katholieke kerk Quadoelenweg 3 3 maart 19.30 uur
8491 GJ Akkrum woonzorgcentrum 'Leppehiem' Leppedyk 37 5 maart 19.00 uur
8521 JT St. Nicolaasga kapel 'Doniahiem' Stationsstraat 1 3 maart 19.30 uur
8551 BP Woudsend St. Michaêlkerk Merkstrjitte 26 februari 10.00 uur
8561 BG Balk Doopsgezinde kerk Raadhuisstraat 27 3 maart  avondwake
8701 KM Bolsward Doopsgezinde kerk Skilwijk 29 3 maart 19.30 uur
8711 AK Workum Vermaning Noard 100 3 maart 19.30 uur
8713 JM Hindeloopen gebouw 'Irene' Nieuwstad 38 3 maart 19.30 uur
8763 MK Parrega Johannes de Dooperkerk Kerkbuurt 3 3 maart 19.30 uur
8805 KN Achlum PKN kerk de Terp 1 5 maart 09.30 uur
8899 AW Vlieland Nicolaaskerk Kerkplein 7 3 maart 16.30 uur
9104 GM Damwoude Doopsgezinde kerk Doniawei 34 3 maart 19.30 uur
9105 KA Rinsumageest Alexanderkerk Juckemawei 3 26 februari 09.30 uur
9147 BM Hantum Nicolaaskerk Tsjerkestrjitte 2 5 maart 09.30 uur
9251 CM Burgum de Kruiskerk Nieuwstad 5 3 maart 19.30 uur
9351 AM Leek Nienoordskapel De dam 44 5 maart 19.00 uur
9354 AR Zevenhuizen PKN kerK Hoofddiep 54 3 maart 19.00 uur
9411 LB Beilen woonzorgcentrum 'de Wester Es' Hofstraat 20 3 maart 19.00 uur
9503 HA Stadskanaal Evangelisch Lutherse Kerk Hoofdkade 2 3 maart 19.00 uur
9561 JD  Ter Apel St. Willibrorduskerk  Hoofdstraat 70 3 maart  19.00 uur
9617 AB Harkstede de Graankorrel Hoofdweg 63 3 maart 19.30 uur
9861 GK Grootegast Witte kerkje Rondweg 20 3 maart 19.30 uur
9873 PL Gerkesklooster Hervormde kerk De Poorthoek 1a 3 maart 19.45 uur
9971 AJ  Ulrum Ontmoetingscentrum Schapenweg 4 3 maart 10.00 uur